Про нас

Перевізник працює на ринку міжнародних та міжміських перевезень пасажирів понад п'ятнадцять років. За цей час завдяки якості своїх послуг та гнучких цін, ми заволоділи довірою і великим авторитетом у пасажирів.

В нашій компанії працює понад 20 кваліфікованих водіїв, зі стажем роботи не менше десяти років, а також медичний та технічний персонал. Всі автобуси перед виїздом в рейс проходять технічний огляд, а водії - медичний огляд кваліфікованим персоналом.

Автобусний парк компанії укомплектований автобусами класу "Люкс" марки - "SETRA", "MERCEDES", "MAN", "YUTONG", а також автобусами марки - "Еталон", "YOUVI", які мають різну пасажиромісткість.

Автобуси відповідають всім вимогам. які потрібні для комфортабельних перевезень пасажирів, а саме: телевізор, холодильник, аудіо та відеоапаратура, кондіционер, індивідуальний обдув, мікрофон, міні-кухня, біотуалет, WI-FI, що відповідає міжнародним стандартам.

Також наш перевізник виконує регулярні міжнародні рейси в республіку Польща: рейси "КИЇВ – ЗАКОПАНЕ" через Хелм, Люблін, Пулави, Радом, Кельце, Краків,  рейс "ЛЮБОМЛЬ - ЗАМОСЦЬ" через Хелм, Красностав та міжміські рейси "КОВЕЛЬ-КИЇВ", "КОВЕЛЬ-ТЕРНОПІЛЬ", "ТЕРНОПІЛЬ-СВІТЯЗЬ", "КОВЕЛЬ-ПОЧАЇВ", "КОВЕЛЬ-ЛЬВІВ", "СВІТЯЗЬ-ЛЬВІВ", "ЛУЦЬК-СВІТЯЗЬ". Також ми надаємо можливість оформити замовлення автобуса по Україні, Європі та країнам СНД. Оформити замовлення Ви можете в будь-який зручний для Вас час, зв"язавшись з нами по телефону чи через інтернет.

Найважливіше для нас - це Безпека, Комфорт і Благополуччя наших клієнтів. Ми окремо підходимо до кожного з клієнтів і робимо все можливе, щоб Ваші поїздки були незабутніми.

Наше життєве кредо - пасажир, який прийшов вперше, щоб і надалі користувався нашими послугами, а для цього треба зробити все можливе і неможливе, щоб поїздки були незабутні з теплими, світлими спогадами.